Hotel Spa Mazury

Zanurz się w odrobinie luksusu, w hiszpańskim czerwonym winie!

Nasz hotel na Mazurach współpracuje ze specjalistami SPA ze studia ESDOR, którzy wykonują zabiegi odmładzające i zatrzymujące czas na twarz i ciało przy użyciu kosmetyków zawierających EMINOL. Jest to skoncentrowana postać polifenoli, których skuteczność działania antyoksydacyjnego i przeciwdziałania wolnym rodnikom określa się jako 30 razy większą niż witaminy E i C. W skład kosmetyków ESDOR wchodzą również inne substancje naturalne używanych we współczesnej kosmetologii. Dzięki tej współpracy, hotel SPA na Mazurach stanie się miejscem odpoczynku, ale również niezapomnianego relaksu. Nasz hotel oferuje następujące zabiegi SPA:

Logo Esdor - kosmetyki do spa w hotelu na Mazurach

Zabiegi na twarz w hotel spa Mazury

Zabiegi na twarz

Delikatna skóra twarzy jest szczególnie narażona na szkodliwe działania wolnych rodników i czynników zewnętrznych takich jak promienie UV, silne wiatry, zimne powietrze, dym papierosowy itp. Niekorzystne czynniki głęboko wnikają w skórę przyczyniają się do jej przesuszania, niszczenia i przyspieszania procesów starzenia się skóry. ESDOR proponuje intensywne zabiegi na twarz pobudzające naprawę komórek, dające skórze intensywne nawilżenie i powrót blasku młodości.

Zabiegi na ciało

Doskonała propozycja dla osób chcących poprawić wygląd swojego ciała. Po długotrwałym przebywaniu na słońcu i działaniu różnych czynników zewnętrznych skóra jest bardzo podatna na szkodliwe działania wolnych rodników. ESDOR proponuje zabiegi intensywnie nawilżające i odmładzające skórę na bazie naturalnych kosmetyków wyprodukowanych zgodnie z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii.

Zabiegi na ciało w Hotel Śniardwy spa na Mazurach

Kosmetyki Esdor do spa

Kosmetyki ESDOR

Esdor to wyjątkowa linia kosmetyków do twarzy i ciała opartych na naturalnych składnikach. Podstawowym wyróżnikiem kosmetyków Esdor jest zawartość polifenoli winnych, otrzymywanych w wyniku zastosowanej nowatorskiej technologii, opracowanej i wdrożonej przez zespól naukowo-badawczy Grupy Matarromera. Siła oddziaływania polifenoli została wzmocniona takimi składnikami jak olejek różany, olejek jojoba, olejek arganowy, ekstrakt z kawioru czy też wyciąg z korzeni żeńszenia.

Refleksologia

Refleksologia polega na używaniu kciuka i palców dłoni w celu właściwego „chodzenia” po mapie naszego systemu umieszczonej na stopach, dłoniach, twarzy i głowie. Poprzez odpowiedni ucisk receptorów potrafi oddziaływać na nasze wnętrze jednocześnie wspomagając powrót do równowagi zdrowotnej i emocjonalnej.

img-refleksologia
Masseur doing massage on woman body in the spa salon. Beauty treatment concept.

Hotel SPA na Mazurach – bogata oferta dla każdego

Nasi specjaliści pracujący w SPA na Mazurach wiedzą, że delikatna skóra twarzy jest szczególnie narażona na szkodliwe działania wolnych rodników i czynników zewnętrznych takich jak promienie UV, silne wiatry, zimne powietrze, dym papierosowy itp. Niekorzystne czynniki głęboko wnikają w skórę przyczyniają się do jej przesuszania, niszczenia i przyspieszania procesów starzenia się skóry. ESDOR proponuje intensywne zabiegi na twarz pobudzające naprawę komórek, dające skórze intensywne nawilżenie i powrót blasku młodości.

Nasz hotel SPA na Mazurach zadba również o całe ciało. Jest to doskonała propozycja dla osób chcących poprawić wygląd swojego ciała. Po długotrwałym przebywaniu na słońcu i działaniu różnych czynników zewnętrznych skóra jest bardzo podatna na szkodliwe działania wolnych rodników. ESDOR proponuje zabiegi intensywnie nawilżające i odmładzające skórę na bazie naturalnych kosmetyków wyprodukowanych zgodnie z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii.

Hotel SPA na Mazurach – kosmetyki z najwyższej półki

Wiemy, jak ważna jest jakość kosmetyków wykonywanych podczas zabiegów, dlatego też nasz mazurski hotel SPA wykorzystuje preparaty m.in. od znanej i sprawdzonej marki ESDOR. Jest to wyjątkowa linia kosmetyków do twarzy i ciała oparta na naturalnych składnikach. Podstawowym ich wyróżnikiem jest zawartość polifenoli winnych, otrzymywanych w wyniku zastosowanej nowatorskiej technologii, opracowanej i wdrożonej przez zespól naukowo-badawczy Grupy Matarromera. Siła oddziaływania polifenoli została wzmocniona takimi składnikami jak olejek różany, olejek jojoba, olejek arganowy, ekstrakt z kawioru czy też wyciąg z korzeni żeńszenia.

SPA na Mazurach – doskonałe miejsce na relaks i wypoczynek

Jeśli poszukują Państwo wypoczynku w hotelach SPA na Mazurach to doskonale trafiliście. Marina Śniardwy Resort & SPA to kameralny hotel, położony w urokliwej, zielonej okolicy. Czeka tu na Państwa prywatna piaszczysta plaża, komfortowe pokoje, przygotowane także dla rodzin z dziećmi, sprzęt dla miłośników sportów wodnych i szkółka windsurfingowa. Oferujemy pobyt, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających gości.

Spa stones