Hotel nad jeziorem Śniardwy na Mazurach

Hotel Marina Śniardwy Resort&SPA powstał w 2016 roku z miłości do Mazur i pasji do sportu. Położony jest w miejscowości Nowe Guty nad Jeziorem Śniardwy w malowniczym otoczeniu przyrody. Przy hotelu znajduje się prywatna piaszczysta plaża, molo oraz teren wypoczynku dla całej rodziny. Nasz hotel na Mazurach jest również doskonałym miejscem do organizacji szkoleń czy konferencji dla firm. Bezpośredni dostęp do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich daje nieograniczone możliwości dla wszystkich pasjonatów sportów wodnych. Przy hotelu znajduje się szkółka windsurfingowa oraz wypożyczalnia sprzętu dla gości hotelowych.

Swoim Gościom oferujemy także możliwość skorzystania z nowoczesnego SPA znajdującego się na terenie naszego mazurskiego hotelu nad jeziorem. Marina Śniardwy strefa relaxu to miejsce gdzie każdy może zadbać o siebie – masaże, zabiegi dla twarzy i ciała, siłownia basen oraz jacuzzi pozwolą państwu odpocząć i zrelaksować się w pełni. Szeroka oferta przygotowana specjalnie dla Państwa sprawi, że z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Hotel nad jeziorem Mazury – ogrom możliwości

Bliskie sąsiedztwo największego jeziora w Polsce daje wiele możliwości przyjemnego zagospodarowania czasu. Jezioro Śniardwy nie tylko zachwyca swoim widokiem, ale daje również możliwość łowienia wielu gatunków ryb. Wokół niego biegnie trasa rowerowa o łącznej długości 85km. Piękne lasy, rezerwaty, obszary przyrody chronionej, infrastruktura turystyczna na najwyższym poziomie, bogata historia tych terenów – wszystko to sprawia, że oferowane przez nas noclegi w hotelu na Mazurach są wymarzonym miejscem na wakacyjny wypoczynek.

Wszystkim Gościom poszukującym noclegu na Mazurach zapewniamy aktywny wypoczynek, relaks i wspaniale spędzony czas, który na długo pozostanie w pamięci każdego z nich. Jezioro Śniardwy to największe jezioro w Polsce. Ogromne i malownicze, położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, jest jednym z najciekawszych punktów na turystycznej mapie kraju. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na wypoczynek w tym właśnie miejscu.

Hotel Mazury – nocleg. Atrakcyjna oferta

Wszystkich Państwa poszukujących hotelu na Mazurach nad Jeziorem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz hotel jest doskonałym miejscem, by uciec od codziennej gonitwy oraz zgiełku, by po prostu odpocząć i się zrelaksować. To doskonała lokalizacja dająca możliwość czerpania ze wszystkich atrakcji znajdujących się na Mazurach. Gwarantujemy, że nasza propozycja usatysfakcjonuje każdego z odwiedzających nas Gości, dlatego też zapraszamy do kontaktu, a w razie jakichkolwiek pytań chętnie służymy pomocą.

Organizacja wydarzeń

Marina Śniardwy strefa relaxu to miejsce gdzie każdy może zadbać o siebie, masaże, zabiegi dla twarzy i ciała, siłownia basen oraz jacuzzi pozwolą państwu odpocząć i zrelaksować się w pełni.

Strefa Relaksu

Marina Śniardwy strefa relaxu to miejsce gdzie każdy może zadbać o siebie, masaże, zabiegi dla twarzy i ciała, siłownia basen oraz jacuzzi pozwolą państwu odpocząć i zrelaksować się w pełni.